16/10/2024

CDN

TWOJA GAZETA STUDENCKA

“Zagubiony Student” – sportowa gra na UG!

2 min read
gra terenowa "Zagubiony Student"

fot. Akademicki Związek Sportowy UG

Już w najbliższy piątek odbędzie się integracyjna gra terenowa organizowana przez Akademicki Związek Sportowy UG. Jakie atrakcje zaplanowano dla studentów?

Wydarzenie odbędzie się 18 października na terenie kampusu UG na Oliwie. Początek gry będzie miał miejsce przy napisie I❤️UG o godzinie 15:00, a całość zabawy potrwa około trzech godzin.

Zasady gry

Przed wzięciem udziału w grze należy dobrać się w 4-6 osobowe grupy. Każda z drużyn otrzyma kolorowe mapki po zeskanowaniu kodu QR. Po dokładnym wprowadzeniu i przedstawieniu zasad, drużyny ruszą na poszukiwania, by odnaleźć punkty rozstawione zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków kampusu. Przy każdym stanowisku na uczestników będą czekać sportowe wyzwania. Dzięki nim będzie można sprawdzić swoje umiejętności, a także poznać szczegóły na temat różnych sekcji sportowych i ich działalności. Jest to doskonała okazja na zwiedzenie uniwersytetu oraz na dołączenie do #UGTeam AZS.

Kto może wziąć udział?

AZS do zabawy zaprasza wszystkich studentów UG zainteresowanych sportem. Mile widziani są zarówno ci studenci, którzy dopiero rozpoczynają swoją akademicką przygodę oraz ci z większym stażem uniwersyteckim. “Zagubiony student” to świetna okazja do integracji, chwilowego oderwania się od nauki, a także zapoznania się z sekcjami sportowymi oferowanymi przez Akademicki Związek Sportowy.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziemy na facebooku oraz instagramie Akademickiego Związku Sportowego UG.

gra terenowa "Zagubiony Student"
Fot. Akademicki Związek Sportowy UG