MEGAFON: to już ostatnia edycja w tym roku akademickim!

MEGAFON – Międzyuczelniany Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone (fot.: ack.ug.edu.pl)

Już 25 maja w Peronie 5 w Stacji Food Hall odbędzie się siódma edycja wydarzenia widniejącego pod nazwą MEGAFON! W czwartkowy wieczór warto wybrać się do Galerii Metropolia, ponieważ będzie to ostatnia edycja w tym roku akademickim!

Skrót nazwy MEGAFON oznacza Międzyuczelniany Event Goszczący Artystyczne Formy Ogólnie Nieokreślone. To platforma stworzona dla młodych osób z Trójmiasta i okolic, które zajmują się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje ich śpiew, tańczą, kochają grać na instrumentach, malują, a może mają talent do pisania wierszy i recytacji? Nie ma to żadnego znaczenia! To miejsce właśnie dla takich osób. Projekt daje szansę stanięcia na scenie i oswojenia się z publicznością, a co najważniejsze podzielenia się swoją twórczością z szerszym gronem odbiorców. Należy też zaznaczyć, że MEGAFON nie jest konkursem, a wolną przestrzenią do wspólnego celebrowania szeroko pojętej sztuki. Tutaj nie ma oceniania i werdyktów, ponieważ tu każdy może czuć się zwycięzcą!

Siódma, a zarazem ostatnia w tym roku akademickim edycja MEGAFONU odbędzie się 25 maja (czwartek). Odwiedzajcie Peron 5 w Galerii Metropolia w Gdańsku. Początek już o godzinie 19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji dotyczących kolejnych edycji pojawi się bliżej rozpoczęcia roku akademickiego, czyli w październiku. Warto na bieżąco śledzić media społecznościowe organizatorów: MEGAFON – Instagram oraz Studencki Zespół Organizacji Eventów ACK UG – Facebook, Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + dwadzieścia =