Szczepienia przeciw COVID-19 dla studentów UG

 

Fot. Unsplash

Uniwersytet Gdański przygotowuje się do akcji szczepień przeciwko COVID-19. Objęci programem mają zostać studenci, doktoranci oraz pracownicy uczelni. Szczepienia będą przeprowadzane w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku na ul. Dębowej 21. Dokładny termin rozpoczęcia akcji nie jest jeszcze znany.

Uczelniany program ma pomóc w koordynowaniu całej akcji szczepień wśród osób młodych. Uniwersytet Gdański jest infrastrukturalnie i logistycznie przygotowany na takie wyzwanie. Władzom UG pozostaje jedynie czekać na zielone światło od rządu. Chęć zaszczepienia można zgłaszać za pomocą specjalnie przygotowanej strony internetowej – szczepienia.ug.edu.pl. Należy jednak pamiętać, że zgłoszenie chęci nie jest równoznaczne z zarejestrowaniem się.

Sama procedura zajmuje moment. Po zalogowaniu się danymi z Portalu Studenta, należy podać swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Zatwierdzona ankieta zostaje zapisana w systemie szczepień. Po wykonaniu tych czynności, pozostaje jedynie czekać na informacje o rejestracji w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *