Twoja bajka w słuchowisku. Nadbałtyckie Opowieści

 

 

Napisana przez Ciebie bajka może stać się częścią słuchowiska dla dzieci. Studencki Zespół Organizacji Eventów ogłasza konkurs Nadbałtyckie Opowieści, w którym udział mogą wziąć studenci, doktoranci oraz słuchacze Uniwersytetu III Wieku z Uniwersytetu Gdańskiego. Termin nadsyłania prac to 2 kwietnia b.r.

Jesteś studentem, doktorantem lub słuchaczem Uniwersytetu III Wieku z UG? Masz pomysł na bajkę, która mogłaby się stać częścią słuchowiska dla dzieci? Możesz spróbować swoich sił w konkursie Nadbałtyckie Opowieści organizowanym przez Studencki Zespół Organizacji Eventów działający przy ACK „Alternator”.

Tekst konkursowy powinien nawiązywać do tematyki konkursu, być napisany „od serca” przy wykorzystaniu jak największej ilości elementów możliwych do interpretacji dźwiękowej oraz nawiązująca do tematyki konkursu. Forma nie jest w żaden sposób ograniczona. Ważne jednak, aby w bajce pojawiły się wyodrębnione dialogi, a jej objętość nie przekroczyła 10 stron.

Co będzie podlegało ocenie? Przede wszystkim pomysłowość, oryginalność, wartość merytoryczna oraz występowanie cech charakterystycznych dla bajki jako gatunku literackiego. Tekst należy przesłać w edytowalnym pliku Word lub ODT.

Zgłoszenia (wraz z formularzem oraz oświadczeniem o oryginalności swojego tekstu) należy przesyłać na adres mailowy: ack@ug.edu.pl. Termin nadsyłania prac: do 2 kwietnia 2021 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin są dostępne na stronie: https://ack.ug.edu.pl/category/events/nadbaltyckie-opowiesci-konkurs-na-bajke/?occurrence=2021-04-02.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + siedem =