„Całe Szczęście” w sam raz na Dzień Kobiet!

Wyjątkowe okazje to również wysyp adekwatnych filmów. Znani polscy aktorzy i przystępny, lekki scenariusz – to recepta na dobre spędzenie Dnia Kobiet we dwójkę. Jeżeli „Listy do M. 3” i „Podatek od Miłości” przypadły Ci do gustu, to koniecznie sprawdź najnowszy film ich twórców. „Całe Szczęście” wchodzi do kin.

Robert (Piotr Adamczyk) i Marta (Roma Gąsiorowska) to dwoje bohaterów, których losy śledzimy na ekranie. On – muzyk symfoniczny, zupełnie pochłonięty pracą i samotnym wychowywaniem syna. Ona – przebojowa trenerka fitness, mówiąca z ekranu telewizora co jeść i jak ćwiczyć, żeby dobrze wyglądać. Pojawiając się na okładkach czasopism jako mentor tysięcy Polek, jest zupełnym przeciwieństwem Roberta, który wiedzie przeciętne życie, zajmując się tylko pracą i wychowywaniem syna. Jak nie trudno się domyślić, ich drogi skrzyżują się w sposób niezwykły. Czy równie niezwykła okaże się ich relacja? Możemy to sprawdzić już 8 marca na ekranach kin.

Warto dodać, że Roma Gąsiorowska nie tylko w filmie jest ambitną bizneswoman i autorką… 6 Marca miała premierę książka, napisana przez nią wraz z Sylwią Stano pt. „Całe szczęście jestem kobietą”. To 10 wywiadów z wybitnymi kobietami, które łączy silny charakter (są to m.in. Anna Dymna czy Julia „Maffashion” Kuczyńska). Film z pewnością zainspiruje do lektury. Obok biletu do kina to kolejny pomysł na ciekawy prezent w dniu wszystkich kobiet! Obie pozycje są warte uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *