Bawimy się beztrosko – po raz dwudziesty

10382025_722926814457353_8911351546056796568_oBeztroski melanż to ubrania, imprezy, ale też niezapomniane przeżycia i niesamowita atmosfera. Każdy, kto choć raz uczestniczył w tym wydarzeniu, wie o czym mowa. Jak to się zaczęło? Kto za tym stoi? I kogo możecie spotkać podczas zabawy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

„Ja mam beztroski melanż i niczym się nie przejmuję”

Wszystko zaczęło się parę lat temu. – Hasło „Beztroski melanż” wymyślił nasz kolega, podczas wypadu do Władysławowa, gdzie co roku świętujemy moje urodziny – wspomina Leśny, organizator. Podczas pieszego powrotu z Chałup na pole namiotowe, jeden z kolegów, Skubi, skręcił w stronę plaży zatrzymując całą ekipę. Pobiegł po niego Rybas (kolejny z organizatorów) – Daj mi spokój, ja mam beztroski melanż i niczym się nie przejmuję – usłyszał od niego, a hasło się przyjęło. Przy okazji jednego z kolejnych wyjazdów, zaprojektowali logo i zrobili koszulki. Wszyscy wykazali ogromny entuzjazm, a tym wszystkim zainteresował się trzeci i ostatni pomysłodawca, Janero. Spotkali się we trójkę i zaczęli rozmawiać o szczegółach biznesu – postanowiliśmy, że zrobimy ciuchy, a żeby je promować, będziemy robić imprezy pod szyldem beztroskiego melanżu – komentuje Leśny. I tak właśnie wyglądały początki.

Imprezy

Pełną parą ruszyli z organizacją. Nawiązali kontakt z menadżerami kameralnego Undergroundu. Umówili się na spotkanie i zaczęli działać. Pierwsza impreza pod szyldem Beztroskiego Melanżu odbyła się tam w grudniu 2014 roku. Ten sopocki klub posłużył organizatorom najczęściej, jednak nie raz 12304561_923593767723989_1211301965984371600_owypłynęli oni na głębsze wody. W lipcu 2015 roku impreza na jeden wieczór przeniosła się do Gdańska, a konkretnie do klubu Protokultura. Podczas tego wydarzenia, na scenie wystąpili m.in.: 2sty – warszawski raper, związany z wytwórnią Prosto oraz trójmiejscy reprezentanci – Leh i Duchu. Beztrosko mogli bawić się mieszkańcy Koszalina i Wejherowa, gdzie również odbyły się edycje imprezy.

Jak wiadomo nie od dziś, to Sopot jest stolicą najlepszych imprez na Pomorzu… a nawet w całej Polsce. Gdynia na co dzień nie tętni nocnym życiem, więc organizatorzy postanowili to zmienić. Beztroski melanż vol. 19 odbył się właśnie tam, w klubokawiarni Jedz Pij Tańcz. Miało to miejsce 27 lutego, dzień przed hip-hopowym festiwalem Fresh n Dope. Dziewiętnasta edycja przyciągnęła naprawdę sporą liczbę uczestników, więc akcja rozruszania Gdyni rozpoczęła się sukcesem.

Na imprezach tego cyklu pojawia się trójmiejska (i nie tylko) śmietanka hip-hopowa. Pawbeats, Buka, Mielzky, Rdw, HuczuHucz, Leh – to jedynie parę ksywek pojawiających się często na liście gości. Imponująca jest również lista zapraszanych DJ-ów – Dj PoProstu, HWR, Co cie trapy, Micky Move i 12039564_894954750587891_7010521908529215354_noczywiście RX, znany ze współpracy z najlepszymi raperami w Polsce – O Beztroskim Melanżu wszystko mówi jego logo – wspinamy się na imprezowe szczyty w gronie mega przyjaźnie nastawionych ludzi. Czysta dobra zabawa. Problemy zostawiamy w domu, bawimy się do rana – mówi RX. Nie trudno zgodzić się z jego słowami. Imprezy to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i totalnego odprężenia.

Bawimy się beztrosko… po raz dwudziesty

Amatorom beztroskich melanży, ale również tym, którzy nie brali udziału w żadnej z dziewiętnastu edycji, polecamy okrągłą, dwudziestą już odsłonę. Organizatorzy ponownie zapraszają do gdyńskiej klubokawiarni Jedz Pij Tańcz i to już 1 kwietnia! Za deckami po raz kolejny pojawi się RX i Micky Move oraz gościnnie DVJ RINK. Zapowiada się naprawdę dobra zabawa, więc obecność obowiązkowa! Więcej szczegółów znajdziecie na facebookowym wydarzeniu.

Gorąco zapraszamy!

fot. Brixu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *