Wyniki VII edycji Konkursu Medi@stery

Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu wyłoniła grono laureatów VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach – Medi@stery. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele uczelni z Krakowa, Warszawy oraz Lublina.

Pierwszą nagrodę przyznano pani Agnieszce Wszołek (Uniwersytet Jagielloński) za pracę: „Stan polskiego dziennikarstwa zagranicznego. Analiza relacji medialnych o sytuacji Wenezueli w czasie kryzysu w 2019 roku” napisaną pod kierunkiem dr hab. Beaty Klimkiewicz, prof. UJ.

Drugie miejsce zajął pan Krzysztof Nadratowski (Uniwersytet Warszawski) za pracę: „Komunikowanie o wartościach i problemach społecznych jako element strategicznego zarządzania marką” napisaną pod kierunkiem dra Łukasza Przybysza.

Trzecie miejsce zajęła pani Izabela Golonka (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) za pracę: „Mediatyzacja edukacji na poziomie akademickim. Szanse i zagrożenia z perspektywy studentów i pracowników naukowych” napisaną pod kierunkiem dr hab. Ewy Nowak-Teter, prof. UMCS.

Ogólnopolski Konkurs Na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Komunikacji Społecznej i Mediach Medi@stery został zainicjowany w celu promowania prac absolwentów studiów magisterskich przypisanych do dyscypliny nauki o komunikacji społecznej i mediach. Zgodnie z  ideą zawartą w nazwie Medi@stery mają zbierać wyróżniające się rozprawy poświęcone teorii i praktyce komunikowania oraz problematyce medioznawczej, by torować drogę indywidualnym, twórczym i merytorycznie wartościowym dokonaniom. Pragnieniem organizatorów jest, by przedstawione w konkursie prace, były dla laureatów przepustką do świata mediów i komunikacji społecznej, zarówno gdyby chcieli oni być jego doskonałymi przedstawicielami, wnikliwymi badaczami, jak i krytycznymi obserwatorami. Tym samym ukryte w nazwie media odnoszą się nie tylko do komunikacji społecznej i mediów jako nośników będących przedmiotem badania, ale same mają stać się trampoliną dla dalszych zawodowych dokonań młodych komunikologów i medioznawców. Taki status przyznaje Medi@sterom Gdańsk – Miasto Przyszłości, kolebka konkursu i port, z którego laureaci mają wyruszyć w podróż do komunikacyjno-medialnego świata.

Więcej informacji o konkursie: www.mediastery.ug.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + dziewiętnaście =