Niech hałas będzie z wami!

X-MASS NOIZE NIGHT IXGdyński klub Ucho zaprasza wszystkich fanów ciężkich brzmień na kolejną edycję X-MASS NOIZE NIGHT. Tradycją stało się, że impreza ta wypada pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. W piątek (27 grudnia), o potężny hałas zadbają cztery zespoły, na czele z gdyńską formacją Blindead, która jest gospodarzem imprezy.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Wszystko za sprawą zaproszonych zespołów. Pierwszy raz w historii X-MASS NOIZE NIGHT, wystąpią zagraniczne kapele. Na scenie gdyńskiego Ucha zobaczymy rosyjski zespół Noye oraz włoski projekt Jesus Ain’t In Poland. Stawkę uzupełni pochodzący z Morąga Moaft.

Gwiazdą wieczoru będzie jednak gdyńska formacja Blindead. Muzycy, słusznie uznawani za ścisłą czołówkę metalowego grania w Polsce, zaprezentują materiał z wydanej w październiku płyty „Absence”. Występem na X-MASS NOIZE NIGHT zakończą niezwykle udany dla siebie rok. Promocja nowego albumu na wspólnej europejskiej trasie z norweskim Leprous nie przeszła bez echa.

Blindead to dziś dojrzały, nie bojący się eksperymentów zespół. W jakiej formie będą pod koniec roku? Przekonacie się o tym w piątek (27 grudnia) w gdyńskim klubie Ucho podczas kolejnej edycji X-MASS NOIZE NIGHT. Niech hałas będzie z wami!

Klub muzyczny Ucho, Gdynia, ul. Św. Piotra 2 – X-MASS NOIZE NIGHT IX: Noye (RU), Moaft (PL), Jesus Ain’t In Poland (IT), Blindead (PL)

Otwarcie drzwi: 18.00

Występ Noye: 18.30 – 19.10

Występ Moaft: 19.25 – 20.05

Występ Jesus Ain’t In Poland: 20.20 – 21.00

Występ Blindead: 21.30 – …

Bilety w przedsprzedaży (40 zł) dostępne w klubie muzycznym Ucho (ul. Św. Piotra 2), gdyńskim sklepie perkusyjnym DrumStore (ul. Abrahama 41) oraz w gdyńskim salonie muzycznym Puls (ul. Waszyngtona 21). W dniu koncertu bilety kupicie za 45 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × dwa =