[KONKURS] Strachy na Lachy w klubie Atlantic

Strachy na Lachy KONCER!TO!W piątek 19 lutego, w klubie Atlantic odbędzie się koncert zespołu Strachy na Lachy. Fundacja Róbmy swoje dla kultury – organizator imprezy – zapewnia o dobrej zabawie i świetnej atmosferze. Fani Grabaża i Kozaka nie mogą tego przegapić!

Strachy na Lachy to zespół utworzony 14 lat temu przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego i Andrzeja „Kozaka” Kozakiewicza, założycieli Pidżamy Porno. Grają koncerty w całej Polsce. Nagrali 7 płyt, a ich najnowszym dzieckiem jest album z 2013 roku zatytułowany „!TO!”. To właśnie na nim autorzy chcieliby skupić uwagę publiczności, podczas piątkowego koncertu.  Nie zapomną oczywiście o utworach ze swoich starszych płyt, które wielokrotnie zdobywały status złotych, a „Dodekafonia” platynowej.

Kiedy: Piątek, 19 lutego, 19:30

Gdzie: Klub Atlantic w Gdyni, ul. 3 maja 28

Bilety: 45 zł – w przedsprzedaży 55 zł – w dniu koncertu. Do kupienia w klubie Atlantic, punkcie Culture Box Gdynia oraz na stronach www.ticketpro.pl i www.biletomat.pl

 A teraz obiecany konkurs 😉 Przygotowaliśmy dla Was dwa zaproszenia na koncert. Jeśli chcesz, by jedno z nich trafiło w Twoje ręce napisz w komentarzu pod tekstem bez jakiego utworu nie wyobrażasz sobie koncertu Strachów w Atlanticu. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, do 12:00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *