[KONKURS] Waglewski Fisz Emade w gdańskim Parlamencie

waglewski-fisz-emadeRodzinny projekt muzyczny – Waglewski Fisz Emade wystąpi 20 grudnia w gdańskim Klubie Muzycznym Parlament. Na koncercie będzie można usłyszeć utwory zarówno z płyty „Matka, Bóg, Syn” jak i z wcześniejszej działalności twórczej artystów.

Muzyczne trio, czyli Wojciech Waglewski, Fisz (Bartosz Waglewski) oraz Emade (Piotr Waglewski) już od wielu lat współpracują razem. Pierwszym owocem ich wspólnej twórczości jest album „Męska Muzyka”, wydana w 2008 roku, za którą zostali uhonorowani złotą płytą na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Drugi krążek – „Matka, Bóg, Syn”, z 2013 roku, był projektem przy tworzeniu którym tak naprawdę powstał zespół Waglewski Fisz Emade. Album jest zbiorem osobistego, głębokiego i najprawdziwszego materiału. Na czele stoi promujący go singiel „Ojciec”, który już w kilka dni po premierze okupował szczyt Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Za produkcję płyty odpowiada Emade, który pojawia się we wszystkich utworach na perkusji. Warstwą liryczną zajął się Fisz (wokal, gitara basowa) oraz Wojciech Waglewski (wokal, gitary), który ponadto jest kompozytorem większości numerów.

Na koncercie z pewnością nie zabraknie największych hitów WFE, takich jak wyżej wspomniany „Ojciec”, a także „Syn”, „Pocisk” czy „Kometa”.

Kiedy: 20 grudnia (niedziela), godz. 20.00

Gdzie: Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk, ul. Św. Ducha 2

Bilety:  45 zł (PW Events) / 50 zł (przedsprzedaż) / 55 zł (w dniu koncertu). Dostępne na stronach internetowych: Ebilet, Ticketpro, Eventim i Biletomat.pl

Możesz u nas wygrać jedno zaproszenie na koncert! Aby je zdobyć, napisz w komentarzu pod tekstem który utwór z płyty „Matka, Bóg, Syn” jest Twoim ulubionym i uzasadnij swoje zdanie. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 13 grudnia, do 22.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *