[KONKURS] Natalia Nykiel zagra w Kwadratowej

1442518311OzKEFHvccvDEsbA7XpD48uwsXR7CMGJuż 15 listopada w gdańskim klubie Kwadratowa wystąpi Natalia Nykiel, jedna z najbardziej barwnych wokalistek, które w ostatnim czasie pojawiły się na polskiej scenie muzycznej. 

Niedzielny koncert będzie kolejnym, który artystka zagra w ramach klubowej trasy „Lupus Electro Live Tour” promującej jej nowy album „Lupus Electro (Deluxe Edition)”. To reedycja debiutanckiego krążka „Lupus Electro”, który ponad rok temu zawojował listę najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. W repertuarze ekskluzywnego wydania znalazły się utwory z wersji podstawowej (m.in. „Bądź duży”) oraz ich remiksy, stworzone przez producentów muzyki elektronicznej i hip-hopu takich jak Pati Yan, Envee czy Kuba Karaś. Wydany we wrześniu tego roku album promuje premierowy singiel „Ekrany”, do którego słowa napisał Bunio z gdańskiego zespołu D4D.

Natalia Nykiel szerszej publiczności dała się poznać w 2013 roku, kiedy pojawiła się w programie „The Voice of Poland”, gdzie pod wodzą Patrycji Markowskiej dotarła do finału. Laury zdobywała jednak już wcześniej m.in. na Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” oraz Impresjach Artystycznych „Śpiewające Obrazy”. Wszystkie osiągnięcia zaowocowały niesłychanym sukcesem w 2014 roku przy okazji wydania „Lupus Electro”. Na debiutanckim krążku wokalistka zaskoczyła niecodziennymi rytmami muzyki elektronicznej oraz klimatycznymi utworami, stworzonymi dzięki współpracy z Katarzyną Nosowską i Natalią Przybysz. Singiel „Bądź duży” skomponowany przez samą artystkę zdobył Eska Music Awards 2015 w kategorii Najlepsze Video. Fanów zjednuje sobie również niestandardową kreacją artystyczną, którą z pewnością będzie można podziwiać w trakcie gdańskiego koncertu. Zapraszamy!

Gdzie: AK PG „Kwadratowa”; ul. Siedlicka 4, Gdańsk

Kiedy: 15 listopada 2015; godz. 20:00

Bilety: 33 zł/ 40 zł (w dniu koncertu); dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży eventim i biurze klubu

Specjalnie dla Was mamy do wygrania DWIE PODWÓJNE wejściówki na koncert Natalii! Chcesz je zdobyć? Wystarczy, że napiszesz w komentarzu, który z remix’ów z płyty „Lupus Electro (Deluxe Edition)” uważasz za najlepszy oraz uzasadnisz swój wybór. Im bardziej kreatywne odpowiedzi, tym lepiej 😉 Czekamy do piątku, do 17.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *