[KONKURS] Tremiszewski vs Mickiewicz w Spółdzielni

termosWierzycie w reinkarnację? Adam Mickiewicz powrócił i przybrał postać Wojtka Tremiszewskiego. I jest pełen liryzmu i dowcipu. Próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości występując na scenie. Tym razem pojawi się 22 października w pubie Spółdzielnia. 

Wojtek Tremiszewski to improwizator, kabareciarz, aktor, reżyser, scenarzysta, człowiek-orkiesrta. Współtworzył kabaret Limo, występował jako Warren w serialu „Spadkobiercy”, obecnie działa w grupach improwizatorskich takich, jak: Improskład, Peleton i W Trzech Osobach. Jest wulkanem dobrego humoru i pozytywnej energii. Od czasu do czasu wpada na szalony pomysł, jak stworzenie monodramu, którego bohaterem jest sam Adam Mickiewicz. Co z tego wynikło? „Liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej”. Niech przekona was opis spektaklu:

„Roku Pańskiego 2014-go wielki nasz Adam Mickiewicz wraca na Ziemię. Czy powodem poetycka ambicja, czy nuda panująca w niebiesiech, a może ponowny zew mesjanistyczny i troska o współczesnych Polaków – sam On nie jest pewny. Pewnym natomiast, że znalazł menadżera i próbuje wgryźć się ze swoją wrażliwością i natchnieniem w nowoczesną rozrywkę. Może poprowadzi tokszoł, może zagra w reklamie, może w serialu, może uczyni wielkie, świetliste szoł we współpracy z klejnotem muzyki narodowej Rubikiem i niekwestionowanymi gwiazdami Jukendensa…”

Jeśli byliście na spotkaniu z Wojtkiem, które odbyło się na Uniwersytecie Gdańskim, to wiecie, że kolejną okazję do spotkania wstyd przegapić. Jeśli nie byliście, uwierzcie na słowo!

Kiedy: czwartek, 22 października o 20.00

Gdzie: Pub Spółdzielnia, ul. Abrahama 7

Bilety: 20 zł (rezerwacja pod numerem 507 520 940)

Na to wydarzenie również mamy dla was bilety! A konkretnie DWA POJEDYNCZE zaproszenia. Lubicie teatr, monodramy, improwizację? Lubicie Wojtka Tremiszewskiego? Aby wygrać bilety, odpowiedzcie w komentarzu na poniższe pytanie. Jakie, waszym zdaniem było najlepsze sceniczne wcielenie „Termosa”? Uzasadnijcie wybór. Macie czas do wtorku 20 października, do 20.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *