[KONKURS] Acid Drinkers „zgruzują” Kwadratową

acid drinkersJak co roku Acid Drinkers ruszają na intensywną trasę koncertową. Jak co roku, nie może zabraknąć na niej Gdańska. Nie może więc zabraknąć i was w Kwadratowej! Kwasożłopy zagrają tam w niedzielę, 18 października. 

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.

Acid Drinkers nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno- jesień i zima od ponad ćwierć wieku oznaczają trasę koncertową! W tym roku jej nazwa mówi sama za siebie. „Headbanger’s Delight Tour” zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce! „Trzeba im brutalnie dopieścić uszy”- komentuje trasę Titus.

Jako support wystąpi wyjątkowa supergrupa SIQ, ze Ślimakiem na perkusji i Anią Brachaczek na wokalu i basie! Wraz z Bartem Kicińskim i Tomkiem Białym Białonem zadbają o porządną dawkę punk rocka.

Kiedy: 18 października, niedziela, o 20.oo

Gdzie: AK PG Kwadratowa

Bilety: 40zł (przedsprzedaż)/44zł (eventim)/50zł (w dniu koncertu) do zdobycia online, w punktach sprzedaży Eventim i biurze klubu (Bratniak p.211)

UWAGA! U nas możecie zdobyć bilety na koncert. Do zdobycia TRZY PODWÓJNE zaproszenia! Aby wziąć udział w konkursie, wykażcie się kreatywnością w komentarzach. Wybierzcie jedną, waszym zdaniem najlepszą, płytę z całej dyskografii Acid Drinkers i uzasadnijcie swój wybór. Im ciekawiej, tym lepiej. Autorzy najbardziej pomysłowych wypowiedzi zostaną nagrodzeni. Macie czas do soboty, 17 października do 11.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *