[KONKURS] Kult wraca do Gdyni!

kultPrawdziwie kultowy zespół. Kazik Staszewski i jego kompania od ponad trzydziestu lat gromadzi wokół siebie tłumy fanów i daje żywiołowe koncerty. Do Gdyni Kult zawita ponownie 16 października. 

KULTU nie trzeba przedstawiać. Przez ponad trzydzieści lat obecności na scenie polska publiczność dobrze poznała muzykę zespołu z Kazikiem Staszewskim na czele i przekonała się o tym, że warto być na ich koncertach. Zespół ma na koncie szesnaście albumów studyjnych, jednak esencja energii i rdzeń działalności zespołu to koncerty – KULT od lat wypełnia sale, hale i festiwale. Nic dziwnego, bo niepokorne, inteligentne teksty śpiewane przez Kazika wychowywały pokolenia i wciąż przekonują do siebie kolejne. Trzygodzinne niemal koncerty to potwierdzenie dobrej formy chłopaków i obowiązek każdego szanującego się rockendrolowca. Tak zachęcają organizatorzy, więc nie może Was zabraknąć!

Gdzie: Gdynia Arena

Kiedy: 16 października o 20.30

Bilety: 50 zł przedsprzedaż i 55 zł w dniu koncertu

A u nas możecie wygrać DWA POJEDYNCZE bilety na ten koncert! Przed wami szybki konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy, że napiszecie w komentarzu, o jaką piosenkę (gdybyście mieli możliwość) poprosilibyście Kazika, żeby zaśpiewał w Gdyni? Uzasadnijcie wybór. My wylosujemy dwóch szczęśliwców. Macie czas do środy, 14 października, do 23.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *