[KONKURS] Fismoll oczaruje Parlament

fisiu

fot. Jędrzej Guzik

Jego muzyka to ukojenie dla duszy, a jednocześnie wielkie emocje.  Po udanym koncercie na Open’erze, Fismoll wraca do Trójmiasta i już w sobotę, 17 października, wystąpi na scenie gdańskiego klubu Parlament.

Fismoll, czyli Arkadiusz Glensk, to 21-latek pochodzący z Poznania. Wielu zachwyca się faktem, że pomimo młodego wieku, tworzy on tak dojrzałą i wysmakowaną muzykę. Na szersze wody udało mu się wypłynąć dzięki coverom, które wrzucał do internetu. Od samego początku poruszył słuchaczy swoją niezwykłą wrażliwością. Debiutancką płytę, „At Glade” wydał w 2013. Ukazała się ona nakładem wydawnictwa Nextpop , a promował ją najbardziej znany utwór w dorobku artysty, „Let’s play birds”.

Obok jego twórczości obojętnie nie przeszli najwięksi i najbardziej cenieni polscy muzycy. Autorskim materiałem Fismolla niejednokrotnie zachwycały się Mela Koteluk czy Kasia Nosowska, która zaproponowała mu support przed kilkoma koncertami podczas swojej solowej trasy.

Artysta odwiedzi Gdańsk przy okazji promocji swojego drugiego albumu, „Box Of Feathers”.

Kiedy? 17 października, godzina 20.00

Gdzie? Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2, Gdańsk

Bilety:  44 zł (Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Saturn, Media Markt, Empik, Parlament, Lotto w CH Manhattan), 49 zł (w dniu koncertu)

KONKURS

Jeśli chcesz wygrać bilet na koncert Fismolla, napisz w komentarzu pod tekstem, który utwór z płyty „Box Of Feathers” uważasz za najlepszy oraz uzasadnij swój wybór. Na odpowiedzi czekamy do soboty, do godziny 16.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *