[KONKURS] LemON po raz kolejny w Parlamencie

lemon-fotSą zjawiskiem, które nie przestaje zaskakiwać. Są zjawiskiem, które wciąż niezmiennie zachwyca. A jak bardzo zachwycają przekonają się ci, którzy 11 października udadzą się do klubu Parlament. Tego dnia koncert zagra tam grupa LemON!

Początki działalności zespołu sięgają 2012 roku, w którym to został on objawieniem polsatowskiego Must Be The Music, wygrywając trzecią edycję programu. W tym samym roku ukazał się ich debiutancki album, który pokrył się platyną, a singiel „Napraw”, wydawać by się mogło, że bardzo nieradiowy, stał się niezwykle popularny. Dobra passa zespołu trwa, w listopadzie ubiegłego roku światło dzienne ujrzała druga płyta, „Scarlett”, która krótko po premierze uzyskała status złotej.

Chcieliśmy by ,,Scarlett” nie przypominała niczego innego, co już słyszeliście, żeby była w 100% nasza, taka jak gramy na koncertach, mocna, emocjonalna, utkana brzmieniowo, ale melodyjna, bo w końcu bądź co bądź, jestem Łemkiem i melodia jest dla mnie bardzo ważna. I pokręcona harmonia. Mam to w genach”– mówi Igor Herbut, wokalista.

Obecny skład zespołu tworzą: Igor Herbut – wokal, Andrzej Olejnik – skrzypce, Piotr Walicki – klawisze, Piotr Kołacz – bas, Piotr „Rubens” Rubik – gitara, Tomasz „Harry” Waldowski – perkusja.

Kiedy? 11 października, godzina 20.00

Gdzie? Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2, Gdańsk

Bilety: 45 zł (pwevents.pl) / 50 zł (przedsprzedaż) / 55 zł (w dniu koncertu)

Mamy dla Was jedną wejściówkę na koncert! Jeśli chcesz ją wygrać, napisz w komentarzu pod tekstem za co najbardziej cenisz twórczość zespołu oraz uzasadnij. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 6 października, do 20.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *