[KONKURS] Ania Dąbrowska w Atlanticu

aniadąbrowskaNa koncie ma pięć świetnych albumów, wiele nagród i kilka wielkich przebojów. W najbliższą środę, 13 maja, w gdyńskim klubie Atlantic wystąpi Ania Dąbrowska!

Jak pokazały ostatnie lata, Ania Dąbrowska jest jedną z tych osób, które po wyciszeniu echa „Idola”, doskonale poradziły sobie na rynku muzycznym. Dwa lata po jej udziale w show, w 2004 roku, ukazała się jej debiutancka płyta „Samotność po zmierzchu” z której pochodzą słynne „Tego chciałam” czy „Charlie, Charlie”. Czy jest ktoś kto nie potrafi ich chociażby zanucić? Krótko po tej premierze Dąbrowska uznana została za jedną z najlepszych polskich wokalistek. Nie była to jednorazowa nobilitacja, gdyż z biegiem czasu, artystka radzi sobie świetnie – cztery kolejne płyty uzyskały status platynowych, a wiernych słuchaczy wciąż przybywa. Jak sama niedawno przyznała, na przestrzeni kolejnych miesięcy ma ukazać się kolejny album!

Na próżno szukać skandali, medialnych wojen z jej udziałem czy sensacyjnych doniesień. Nie wystawia swojej prywatności na publiczny widok. To co ma do zaoferowania szerokiemu gronu fanów to wyłącznie muzyka. Warto wybrać się na koncert do Gdyni i sprawdzić co u Ani Dąbrowskiej słychać. Muzycznie. Widzimy się pod sceną!

Kiedy? 13 maja, godzina 19:00 (otwarcie klubu o 18:00)

Gdzie? Klub Atlantic, ul. 3 maja 28, Gdynia

Bilety: 50 zł w przedsprzedaży, 60 zł w dniu koncertu. Do nabycia nabycia na interticket.pl

KONKURS

Mamy DWIE PODWÓJNE wejściówki na koncert. Chcesz je zdobyć? Napisz w komentarzu pod tekstem który utwór Ani Dąbrowskiej jest Twoim ulubionym i krótko wyjaśnij dlaczego. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 12 maja, do 15.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *