[KONKURS] xxanaxx ponownie w Kwadratowej!

xxanaxx

fot. Lukas Dziewic Photography

Jesienią, w Kwadratowej, zagrali jeden ze swoich najlepszych koncertów, a już w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia, wystąpią w niej ponownie! Mowa oczywiście o xxanaxx – doskonałym duecie tworzącym muzykę elektroniczną.

Kludia Szafrańska i Michał Wasilewski pod szyldem xxanaxx tworzą od 2012 roku. Ona wystąpiła w X-factorze, on ją zauważył. Początkowo miał być to solowy projekt Michała, jednakże Klaudia wsparła go wokalnie w utworze „Disappear” i okazało się, że to zadziałało. Słuchacze pokochali ich od pierwszych dźwięków. Czegoś takiego w Polsce brakowało. Ich debiutancki album, „Triangles”, który ukazał się w maju ubiegłego roku, zebrał świetne recenzje i spotkał się z gorącym przyjęciem pasjonatów muzyki. Wydawnictwo promują teledyski: letni, wakacyjny „Story” – nagrany w Berlinie, oraz najnowszy, „Garden” – przenoszący do zupełnie innego świata.

Poprzedni koncert xxanaxx został wyprzedany, a na nadchodzący biletów jest coraz mniej, także kto pierwszy, ten lepszy! Widzimy się w niedzielę w Kwadratowej!

Kiedy: 26 kwietnia (niedziela), godz: 19.00

Gdzie: AK PG Kwadratowa, ul.Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż)/ 33 zł (eventim)/ 35 zł (w dniu koncertu)

KONKURS

Chcesz wygrać bilety? Nic prostszego! Jak je zdobyć? Stoczmy walkę pomiędzy singlami z płyty „Triangles”: „Stay”, „Story”, „Garden”. Wybierz, który Twoim zdaniem jest najlepszy, a swoją odpowiedź napisz i uzasadnij w komentarzu pod tekstem. Do wygrania są DWA PODWÓJNE bilety na koncert. Na odpowiedzi czekamy do soboty, 25 kwietnia, do 15.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *