[KONKURS] Krzysztof Zalewski w Kwadratowej

krzysztof zalewskiWokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów, można rzec człowiek orkiestra. Krzysztof Zalewski, już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, wystąpi w klubie Kwadratowa!

Część z Was może kojarzyć go z drugiej edycji hitowego Idola. Ten etap swojej działalności ma już jednak dawno za sobą. Jego debiutancki „Pistolet” mimo, że wydany niejako na fali popularności, nie odbił się zbyt dużym echem w świecie muzycznym. Artysta nie udzielał się medialnie i solowo przed ostatnie kilka lat. Nie oznacza to jednak, że spędził ten czas bezczynnie. Koncertował między innymi z Moniką Brodką czy Hey, a od 2012 jest gitarzystą i klawiszowcem w zespole Muchy.

Jego ostatni album, „Zelig”, ukazał się w 2013 roku, nakładem Kayaxu – jednej z najlepszych obecnie firm fonograficznych w Polsce. W ubiegłym roku wziął udział w piątej edycji Męskiego Grania, a ostatnio pojawił się na warszawskim koncercie Natalii Przybysz, z którą wykonał wspólnie utwór „Miód”. Występ był głośno komentowany przez zachwyconych słuchaczy. Trzeba przyznać – był to duet idealny! Od jakiegoś czasu Zalewski wspomina o drugiej solowej płycie. Czy na niedzielnym koncercie, oprócz dobrze znanych „Jaśniej”, „Ósemko” czy „Gatunek”, usłyszymy coś z nowego materiału? Oby! Wszystkich spragnionych dobrej muzyki zapraszamy do Kwadratowej!

Kiedy: niedziela, 19 kwietnia, 19.00

Gdzie: AK PG Kwadratowa, ul. Siedlicka 4

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) /22 zł (eventim)/ 30 zł (w dniu koncertu). Do nabycia w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10.00 – 15.00 oraz w punktach sprzedaży eventim (Empik, Media Markt, Saturn)

KONKURS

Mamy dla Was CZTERY PODWÓJNE zaproszenia na koncert! Jeśli chcesz zdobyć jedno z nich, napisz w komentarzu pod tekstem, który utwór z płyty “Zelig” uważasz za najlepszy oraz krótko uzasadnij swój wybór. Na odpowiedzi czekamy do soboty, do 15.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *