[KONKURS] Grubson, Jarecki, Dj BRK w Kwadratowej

1grubsonNie lada gratka dla fanów polskiej muzyki! W czwartek, 16 kwietnia, w gdańskim klubie Kwadratowa, wystąpi Grubson. Towarzyszyć mu będą Jarecki i Dj BRK.

Najnowsza płyta Grubsona miała premierę na początku marca tego roku. Jego fani musieli czekać na nią aż trzy lata. Cierpliwość została jednak wynagrodzona 19 świetnymi kompozycjami. ,,Holizm” promuje między innymi utwór ,,Złota kula” z gościnnym udziałem Krzysztofa Zalewskiego, który notabene wystąpi w Kwadratowej 3 dni później, 19 kwietnia.

,,Holizm” to bardzo zróżnicowana płyta. Zawiera dojrzalsze niż na poprzednich krążkach teksty. Jest wyjątkowa choćby ze względu na obecność live bandu w paru numerach. Muzycy, z którymi koncertuję po całej Polsce już od kilku lat, ewidentnie odcisnęli piętno w mojej twórczości. Zapraszam na kolejny level – mówi Grubson.
Przekonał Was do sięgnięcia po płytę? Jeśli tak, tym bardziej zapraszamy na koncert do Kwadratowej! Na pewno nie zabraknie numerów z nowego wydawnictwa, ale i być może tych wpisanych do kanonu klasyki, jak ,,Na szczycie”, ,,Naprawimy to” czy ,,Złap za”.

Przed koncertem, o godzinie 18.00, w Empiku w Galerii Bałtyckiej, odbędzie się spotkanie autorskie z artystą. Będzie możliwość zdobycia podpisu na płycie, ale Tomasz z pewnością nie odmówi też krótkiej rozmowy.

Kiedy: 16 kwietnia, godzina: 20.00

Gdzie: AK PG Kwadratowa, ul.Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż)/ 33 zł (eventim)/ 40 zł (w dniu koncertu). Do nabycia: w biurze klubu (Bratniak, p. 211), w punktach sprzedaży eventim (Empik, Media Markt, Saturn i wiele innych), on–line (www.eventim.pl)

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników mamy DWA PODWÓJNE zaproszenia na koncert. Na najnowszej płycie, Grubsona wsparło wokalnie wielu artystów. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz w komentarzu pod tekstem, który utwór i z udziałem jakiego artysty spodobał Ci się najbardziej oraz krótko uzasadnij swój wybór. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, do godziny 17.00. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *