[KONKURS] Koncertowa wiosna w Parlamencie – Hunter, Skubas, Enej!

parlamentkoncerty2Jeśli jesteście spragnieni koncertów, mamy dla Was trzy idealne propozycje. W marcu w Parlamencie prawdziwe zatrzęsienie świetnych polskich artystów. Już niebawem zagrają tam: Hunter (12 marca), Skubas (13 marca) oraz Enej i Poparzeni Kawą Trzy (15 marca)

HUNTER

Nikt tak jak oni nie łączy thrash i heavy metalu. W tym roku obchodzą swoje XXX–lecie! Hunter powstał w 1985 roku w Szczytnie i do tej pory jest jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich zespołów. Każdy szanujący się fan ciężkiego grania musi go znać. Koncert będzie świetną okazją, by usłyszeć  na żywo najbardziej znane utwory grupy i pogratulować tak zacnego jubileuszu. Świętujcie urodziny Huntera w Parlamencie!

Kiedy? 12 marca, 19.00
Bilety: 34 zł (www.pwevents.pl ) 39 zł/ 44 zł (Biletomat, Ticketpro, Eventim, Ebilet, Lotto (CH Manhattan), Parlament oraz sklepy Empik i Media Markt)

skubas2SKUBAS

Prawdziwy mistrz gitarowego grania. W swojej twórczości stawia przede wszystkim na brudne riffy, melodyjność, grunge’owy charakter i refleksyjne teksty. Na koncie ma 2 albumy: ,,Wilczełyko” z 2012 roku, które dało mu nominację do Fryderyków w kategorii Debiut Roku i Utwór Roku, oraz wydany jesienią 2014 roku ,,Brzask”, z którego pochodzi słynne ,,Nie mam dla ciebie miłości”. Nie ma żadnych wątpliwości, że ten koncert będzie jednym z tych, które pamięta się przez długi czas. Uwaga! W dniu koncertu w Empiku, w Galerii Bałtyckiej, o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie z muzykiem.

Kiedy? 13 marca, 19.00
Bilety: 35 zł (www.pwevents.pl ) 40 zł/45zł (Biletomat, Ticketpro, Ebilet, Eventim)

 

ENEJ i POPARZENI KAWĄ TRZY

To będzie słowiański wieczór! Enej i Poparzeni Kawą Trzy po raz kolejny ruszają we wspólną trasę koncertową. Jak zapowiadają, będzie jeszcze bardziej żywiołowo i energetycznie niż do tej pory. Enej to polsko – ukraińska grupa pochodząca z Olsztyna. Wydali pięć albumów studyjnych, z czego najnowszy, ,,Paparanoja”, ujrzał światło dzienne 12 lutego tego roku. Są laureatami pierwszej edycji ,,Must be the music” i autorami wielu przebojów. ,,Radio hello”, ,,Lili” czy ,,Symetryczno–liryczną” śpiewała cała Polska. W marcu będzie śpiewał i Parlament!

Kiedy? 15 marca, 18.00
Bilety: 44zł (www.pwevents.pl), 49zł (przedsprzedaż) / 54zł (w dniu koncertu) (Biletomat, Ticketpro, Eventim, Ebilet, Lotto (CH Manhattan), klub Parlament)

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest po jednym zaproszeniu na każdy z koncertów! Aby je zdobyć wystarczy, że w komentarzu pod tekstem napiszesz na który z koncertów chcesz iść i wyjaśnisz dlaczego. Na odpowiedzi czekamy do piątku do 10.30. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *