[KONKURS] Mario Aureo w Sfinksie, czyli kolejna BUŁKA PARYSS’KA

Mario AureoWszystkich fanów dźwięków spod znaku techno, house i drum and bass zapraszamy na kolejną odsłonę BUŁKI PARYSS’KIEJ. Cykliczna impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz sopockiego klubu Sfinks700, za każdym razem przyciąga tłumy ludzi spragnionych dobrej zabawy. W sobotę (15 listopada) zapewni ją szereg zdolnych muzyków z Mario Aureo na czele. Przygotujcie się na noc pełną elektroniki!

Niekwestionowaną gwiazdą tej edycji BUŁKI PARYSS’KIEJ będzie urodzony w Hanowerze Mario Aureo. Swoją DJ-ską karierę rozpoczął w wieku zaledwie 15 lat. Już wtedy wiedział, że muzyka elektroniczna to będzie jego sposób na życie. Pragnął jednak rozszerzyć swoją wiedzę na temat muzyki i rozpoczął praktyki w lokalnym sklepie z płytami.

Rok 2007 przynosi pierwsze oficjalne numery dla Sportclub Music. Aureo do współpracy zaprasza dobrego przyjaciela – Daniela Solara. Dwa lata później wychodzi „Talking Drums”, który do dziś jest najlepiej sprzedającym się singlem wytwórni Butcha Boqu Records. Zyskał uznanie w oczach Mathiasa Kadena, Laurenta i Karotte.

O Mario Aureo zrobiło się głośniej. Płyta „Sliding Years” dla Label Phaze Records oraz szereg remiksów między innymi dla Oscara Barili i Ugur Project utwierdziły wszystkich z branży, że mają do czynienia z nietuzinkowym DJ-em. A ten nie próżnuje i dalej wydaje interesujące rzeczy.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 zł i dostępne są TUTAJ.

W dniu imprezy: do godz. 23.00 – 10 zł ulotka/karta, 15 zł normalny ; po godz. 23.00 – 15 zł ulotka/karta, 20 zł normalny.

START: 15 listopada (sobota), godz. 22.00

MIEJSCE: Sfinks700, Sopot, ul. Mamuszki 1

PROGRAM:

Main:

(techno, house)

MARIO AUREO (Soulfooled, Ritter Butzke – Berlin)

MARTHA (Szczecin)

ZABIELSKY & TWEEN

FRESH & EAST

SONARSSON

KUDELSKY

PARYSS

Fontanna (drum and bass)

CANNABEATZ

ECLIPSE

REZA

NATT

Z okazji tej imprezy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są trzy wejściówki na najbliższą odsłonę BUŁKI PARYSS’KIEJ. Wystarczy, że odpowiecie w komentarzu na jedno proste pytanie: Jak nazywał się sklep z płytami, w którym Mario Aureo rozpoczął praktyki? Macie czas do czwartku (13 listopada) do 18.00!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *