[KONKURS] „Rzeźba dnia” w Parlamencie – koncert Renaty Przemyk

okładkaŚwietna informacja dla fanów alternatywnego rocka oraz cold wave – już 14 listopada w gdańskim klubie Parlament odbędzie się wyjątkowy koncert Renaty Przemyk. Będzie to promocja najnowszej płyty artystki, która po 5 latach wraca na scenę ze świeżo powstałym, studyjnym krążkiem „Rzeźba dnia”.

Przeszło pół miliona sprzedanych płyt, kompozycje łączące nieszablonowe pomysły z obraną, niepoddającą się wpływom ścieżką, silny charakter. Renata Przemyk to niezwykła artystka, której twórczość charakteryzuje się energetycznym klimatem, melodyjnością oraz… szczyptą bohemy.

W tym roku artystka świętuje 25-lecie swojej działalności na scenie muzycznej. Po pięcioletniej przerwie Renata Przemyk powraca z nowym i ogromnie zróżnicowanym albumem „Rzeźba dnia”.

Singiel „Kłamiesz” promujący płytę „Rzeźba dnia”:

„Rzeźba dnia” to piosenki o tym co jest teraz, dokładnie w tym momencie życia. Na serio i na żarty. Szeptem, loopem, z piersi, z głowy, na wiele instrumentów, kota, wilka i kobietę. O tym co jest z nami, ze światem wokół, między ludźmi bliskimi i wszystkimi innymi  – tymi słowami sama autorka opisuje swoją płytę, która ukazała się 30 września tego roku nakładem Universal Music Polska.

Trójmiejscy fani z pewnością są mile zaskoczeni, gdyż Gdańsk znajduje się w gronie trzech miast, w których Renata Przemyk wystąpi jeszcze w tym roku. Reszta Polski będzie musiała poczekać na koncerty z nowym materiałem do 2015 roku.

Gdzie? Kiedy? Za ile?

Koncert promujący „Rzeźbę dnia” odbędzie się 14 listopada br. w gdańskim klubie Parlament. Start o godzinie 20.00. Bilety w cenie: 40 zł (za pośrednictwem pwevents.pl), 45zł (przedsprzedaż) 50 zł (w dniu koncertu). Wejściówki znajdziecie tu: Ticketpro, Ebilet, Eventim, Lotto-CH Manhattan, Puls, Parlament. Bilety kolekcjonerskie (w cenie 40 zł) dostępne tu: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,203.html.

KONKURS!

W CDN-ie możecie wygrać bilet na koncert promujący najnowszą płytę Renaty Przemyk! Aby zdobyć zaproszenie, w komentarzu napiszcie za co cenicie sobie muzykę artystki, a my nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *