[KONKURS] Wstrząs dla mas – Pokahontaz w Kwadratowej

PokahontazSłyszeliście już „Reversal”? Teraz możecie zetknąć się z żywymi legendami polskiego hip-hopu oko w oko. Jedyne takie wydarzenie muzyczne, jakim jest premierowy koncert w ramach trasy promującej najnowszą płytę Pokahontaz, będzie miał miejsce 6 listopada w studenckim klubie Kwadratowa.

Coś się kończy, coś się zaczyna. W 2003 roku nastąpiło rozwiązanie legendarnej grupy hip-hopowej Paktofonika, ale w to miejsce Fokus, Rahim i Dj Bambus postanowili stworzyć nową jakość, Pokahontaz. Zaczęło się od debiutanckiego singla „Wstrząs dla mas”, który powinien być znany każdemu szanującemu się słuchaczowi rapu. Przez jedenaście lat istnienia grupy, Pokahontaz uczestniczyli w wielu projektach muzycznych. Na liście znajdują się albumy „Receptura”, „Rekontakt” oraz najnowszy, „Reversal”, ale Rahim i Fokus przez ten czas tworzyli również solowe projekty. Ten pierwszy wydał aż 5 krążków, w tym „Homoxymoronomaturę” z L.U.C oraz „Podróże po amplitudzie”. Fokus, znany ze swojego przeszywającego głosu, ma na koncie „Alfę i Omegę” i „Prewersje”. Raperzy swój dorobek artystyczny wzbogacali współpracą z całą rzeszą polskich wykonawców, takich jak wcześniej wspomniany L.U.C, Miuosh, Minix, Grubson, Lilu i wielu, wielu innych. Aktualnie Rahim zajmuje się tworzeniem wspólnego albumu z Buką, a Pokahontaz promuje swoją najnowszą płytę.

Kiedy? Czwartek, 6 listopada 2014 roku o godzinie 20.00.

Gdzie? Klub AK PG Kwadratowa przy ulicy Siedlickiej 4 w Gdańsku.

Za ile? Cena biletów to 25 złotych w przedsprzedaży i 30 złotych w dniu koncertu. Możecie je zdobyć w biurze klubu w godzinach 10.00-15.00, w punktach sprzedaży Eventim oraz online (www.eventim.pl).

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/839139516120656/?fref=ts

UWAGA, KONKURS!

Dwie osoby, które udostępnią zapowiedź na Facebooku i odpowiedzą na jedno proste pytanie, otrzymają podwójną wejściówkę na czwartkowy koncert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *