[KONKURS] Święto internetu w Gdańsku!

Hoop Likes FestivalChcecie zobaczyć na żywo SA Wardęge, Abstrachuje, Maffasion i wiele innych gwiazd polskiego internetu? 26 i 27 września w gdańskiej przestrzeni Amber Expo będzie ku temu doskonała okazja. Odbędzie się tam pierwsza edycja Hoop Likes Festival. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie!

Impreza skupi w Gdańsku wiele osób znanych ze swojej działalności w internecie. Publiczność będzie miała okazję przybić piątkę, a nawet porozmawiać ze swoimi sieciowymi idolami.

Przestrzeń festiwalu zostanie podzielona na cztery części. Powstaną strefy: „Game Zone”, „Music Zone”, „Food Zone” i „Fashion Zone”. W strefie gamerskiej będzie można stanąć do rywalizacji z najlepszymi polskimi graczami. Aby zagrać w „Game Zone” można zarejestrować się przez internet. W części muzycznej zagrają m.in. The Dumplings, Bednarek, Margaret i Karolina Czarnecka.

Będzie także gotowanie, smakowanie i dobieranie ubrań. Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest Czesław Mozil. Pojawi się nie tylko na scenie, ale także w strefie gotowania.

Całą imprezę będzie można oglądać w internecie przez streaming online. Wstęp jest biletowany. Wejściówki na festiwal dostępne są na stronach eBilet.pl, Ticketpro.pl i Eventim.pl. Ceny biletów przedstawiają się następująco: 1 dniowe – dla 1, 2, 4 osób – 49 zł, 88 zł, 156 zł, 2 dniowe – dla 1, 2, 4 osób – 88 zł, 160 zł, 272 zł, grupowe już od 34 zł na 1 dzień za 1 osobę. Szczegółowe informacje o festiwalu znajdują się na stronie likesfestival.com.

A w CDN-owym konkursie możecie wygrać aż pięć podwójnych wejściówek na to wydarzenie! Chętni? Informacji szukajcie na naszym profilu na Facebooku i spróbujcie szczęścia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *